E-kurs - SŁOWO MA ZNACZENIE

We współpracy z Fundacja Rodzice Przyszłości stworzyłyśmy internetowy kurs dla rodziców
„SŁOWO MA ZNACZENIE – jak porozumieć się z dzieckiem”. Kurs inspirowany jest Porozumieniem bez Przemocy i coachingiem.

Zawiera inne ćwiczenia i zagadnienia niż w książce – choć wszystko nadal w obrębie budowanie relacji rodzic-dziecko opartej na wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i bezwarunkowej akceptacji, relacji która jest wspierająca zarówno dla dziecka, jak i dorosłego.

Kurs idzie z duchem obecnych czasów bo wykorzystuje nowe technologie: są ćwiczenia do wypełniania, filmiku, diagramy, scenki.

Kurs zawiera 12 lekcji, które można wykonywać we własnym tempie. Ważne – kurs zawiera całkiem spora dawkę wiedzy i inspiracji a jednocześnie jako, że dotyczy rodziców i ich dzieci wiele ćwiczeń jest w duchu coachingu czyli to uczestnik kursu potrzebuje je zrobić by miało to realne korzyści dla jego i jego relacji z dzieckiem.

Dla osób z naszych kręgów mamy kod promocyjny dający zniżkę 30% -zamiast 97 PLN daje to 68 PLN.
KOD PROMOCYJNY: frp22052014


Jeśli uznacie, że komuś z Was lub komuś kogo znacie taki kurs mógłby pomóc by czerpać więcej radości z rodzicielstwa będziemy wdzięczne polecenie. Zależy nam by z kursem dotrzeć do szerokiego grona rodziców – bo forma internetowa pozwala skorzystać z niego rodzicom o dowolnej porze dnia i nocy bez względu na miejsce zamieszkania.

Opinia użytkowniczki:
"Kurs jest przygotowany świetnie, jest przejrzysty, niektóre zadania wymagają zaangażowania i przemyślenia. To bardzo ważny kurs. Dobrze jest wejść w niego całą sobą, dodatkowo zapisywać sobie odpowiedzi na pytania. Zapisywanie odpowiedzi rzuca nowe światło na nasze zachowanie. Ważnym jest jak podchodzicie do ważnych polegających na miłości, akceptacji, empatii sytuacji życiowych. Dzięki nim, jak się spojrzy na to szerszym okiem sprawiacie, że świat staje się lepszym miejscem i jeśli inni ludzie zaczną rozumieć jak to działa, będziemy żyć otoczeni miłością. Będziemy akceptować siebie, nasze dzieci i będziemy w mogli uczyć ich tego samego, aby w przyszłości mogły kochać siebie i wykorzystywać swój potencjał zgodnie ze swoją drogą. Ten kurs daje wskazówkę na poplątanej czasem naszej drodze." Katarzyna z Łodzi

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza