O nas

Magdalena Sendor & Joanna Berendt

Joanna Berendt - jest coachem akredytowany przez ICF (ACC International Coach Federation), trenerem rozwoju osobistego, mediatorem oraz certyfikowanym przez CNVC trenerem Porozumienia Bez Przemocy. Członek zarządu Fundacji Nowych Możliwości EQUANTE http://www.Equante.pl/ Certyfikowany trener Vedic Art.

Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie - zarządzała projektami i zespołami w  międzynarodowych instytucjach finansowych m.in. uczestniczyła w tworzeniu od podstaw banku detalicznego. Odpowiadała za procesy związane z oceną ryzyka, usprawnianie procesów biznesowych w obszarze operacji, sprzedaży i marketingu.

Specjalizuje się we wspieraniu osób indywidulanych i organizacji w odkrywaniu i pełniejszym wykorzystywaniu swojego wewnętrznego potencjału. Pracuje z osobami stojącymi osób u progu ważnych decyzji czy zmian, takich jak zmiana kariery zawodowej, pracy, zmiana w życiu osobistym, wzrost jakości przepływu komunikacji, poprawa relacji, poszukiwanie sposobu równowagi i balansu pomiędzy ważnymi obszarami życia. (www.Kobiecycoach.pl)
Swoim klientom oferuje indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe oraz mediacje. Prowadzi również sesje i warsztaty z coachingu rodzicielskiego, wspierając rodziców w budowaniu relacji z dziećmi opartej na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i akceptacji.

W życiu pasjonuje ją człowiek - jego potrzeby i uczucia, zachowania oraz motywacje i intencje. Interesuj ją również jego szeroko pojęty rozwój, przekraczanie granic i ograniczeń oraz odkrywanie, wpieranie potencjału każdego z nas z osobna. Ceni sobie współpracę z ludźmi i wzajemne wspieranie się w drodze ku rozwojowi, szacunek, zrozumienie i empatię. Ważna jest również dla Joanny komunikacja i relacje między ludźmi, co je wspiera i im służy, a co wręcz przeciwnie.

W życiu stawia na otwartość i ciekawość życiem, działanie w zgodzie ze sobą oraz poczucie humoru. Wierzy w to, że każdy z nas posiada potencjał i zasoby, które wystarczy odkryć i umiejętnie wykorzystać by żyć szczęśliwie.  Współprowadzi również blog z bajkami o empatii: http://przyjacielezyrafy.blogspot.com/ .
Prywatnie mama dwójki energicznych i ciekawych świata dzieci. 
  
                                                                  

Magdalena Sendor - jest certyfikowaną trenerką Porozumienia Bez Przemocy (CNVC.org) oraz mediatorką i coachem, a z wykształcenia kulturoznawczynią. Lubi o sobie myśleć jako o Wędrowniczku, bo ceni sobie mieszkanie w różnych miejscach, szukanie nowych dróg, nowej wiedzy. Od wielu lat jest gorącą zwolenniczką świadomej i empatycznej komunikacji w rodzinie i w pracy.
Jest założycielką sklepu internetowego Ekodzieciak dla rodziców, którzy pragną alternatywnego i ekologicznego towarzyszenia dziecku. Od 2007 roku prowadzi warsztaty dla rodziców z zakresu kangurowania, chustonoszenia, masażu Shantala i Pozytywnego Rodzicielstwa, czyli empatii w komunikacji rodzic - dziecko. Od 2010 roku współtworzy i trenuje w ramach pierwszej polskiej szkoły dla doradców noszenia dzieci Akademia Noszenia Dzieci. Jest również autorką książki "Noś swoje dziecko. Dlaczego, jak i w czym" (wyd. Harmonia, 2008). Ponadto oferuje mediacje i wsparcie w konflikcie poprzez indywidualne sesje lub warsztaty rodzinom i organizacjom w ramach Strefy Porozumienia.
Wierzy, że zmiana jest częścią życia.
Muzyka jazzowa, górskie wędrówki i spotkania w tangu są dla niej sposobem na nabranie sił i odpoczynek. Mama dwójki dzieci, dzięki którym wszystko co powyżej napisane powstało.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza